Forum

Die Forenthemen sind den verschiedenen Alltagssituationen zugeordnet: Ausländerbehörde, Familie, Freundschaft usw. Über diese Themen kannst du deine Fragen stellen, deine Meinung äußern oder anderen Usern antworten. Zum Lesen brauchst du dich nicht zu registrieren. Wenn du einen Beitrag schreiben möchtest, musst du dich registrieren. Das geht in wenigen Schritten. Bevor du die Foren benutzt, lies bitte zuerst die Nutzungsbedingungen.

Aile birlesimi

15. 10. 2015, 22:10

Melisefsa (15.10.15)
Merhaba ben esma .2 yillik evliyim 16 aylik bir kizim var esim almaya da dogup büyumus 36 yasinda evlendijten sonra burda yasamak istedi bir sureligine ama yapamadi buranin sosyal yasamina ayak uyduramadi geri dondu almayaya.aslin da yaklasik 7 ayi gecti gideli ehliyetinden dolayi bi sure is bulamadi sonra buldu 3 ay calisti sonra turkiyede babasi hastalaninca onu bakmak icin geri dondu ve 2 ay burda kalmak durumunda kaldi ve yeni geri dondu onumuzdeki hafta is basi yapicak insallah. Daha oncesinde 15 yillik bi is sigortasi var ve hicbir suc kaydi falan yok benim sorum ben simdi a1 sertifimasi icin kursa gidiyorum 1 hafta sonra allah izin verirse sertifikasi sinavimiz var ve insallah alicam diger arkadaslarim bas vuru hazirliklarina basladilar benim icin dogru zaman sizce ne zaman lütfen yardimci olursaniz sevinirim simdiden cok tesekkür ediyorum .:)

21. 10. 2015, 10:33

Zitiert:
Melisefsa (15.10.15)
Merhaba ben esma .2 yillik evliyim 16 aylik bir kizim var esim almaya da dogup büyumus 36 yasinda evlendijten sonra burda yasamak istedi bir sureligine ama yapamadi buranin sosyal yasamina ayak uyduramadi geri dondu almayaya.aslin da yaklasik 7 ayi gecti gideli ehliyetinden dolayi bi sure is bulamadi sonra buldu 3 ay calisti sonra turkiyede babasi hastalaninca onu bakmak icin geri dondu ve 2 ay burda kalmak durumunda kaldi ve yeni geri dondu onumuzdeki hafta is basi yapicak insallah. Daha oncesinde 15 yillik bi is sigortasi var ve hicbir suc kaydi falan yok benim sorum ben simdi a1 sertifimasi icin kursa gidiyorum 1 hafta sonra allah izin verirse sertifikasi sinavimiz var ve insallah alicam diger arkadaslarim bas vuru hazirliklarina basladilar benim icin dogru zaman sizce ne zaman lütfen yardimci olursaniz sevinirim simdiden cok tesekkür ediyorum .Lächeln

Melisefsa Merhaba,
sorunu ayni zamanda mail danismanligi üzerinden gönderdigin icin cevabi benim JMDim bölümünden okuyabilirsin.
Saygilarimla,
Admin